Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

O nas

Nasz dom znajduje się na Jaworzynach, przyczółku wsi Zawadka położonej w powiecie myślenickim, w gminie Tokarnia.

Należy do Beskidu Makowskiego, malowniczego pasma Beskidów Zachodnich, charakteryzującego się przewagą lasów oraz brakiem tłumów i zgiełku typowego dla kurortów turystycznych, co paradoksalnie stanowi niezwykły atut tego miejsca.

Przez Jaworzyński Wierch przebiegają ciekawe szlaki turystyczne, idealne dla tych, co lubią górskie wędrówki – od łagodnych, krótkich wypadów po całodniowy marsz po widokowych szczytach.

Znajdujemy się w połowie drogi Kraków-Zakopane, dzięki temu nasza lokalizacja to doskonała „baza wypadowa” do zwiedzania najbardziej atrakcyjnych miejsc i zakątków Małopolski, takich jak np. Tatry i Zakopane, baseny termalne na Podhalu, Pieniny z Trzema Koronami i spływem Dunajcem, miasto Kraków z licznymi zabytkami polskiej architektury, Wieliczka ze znaną kopalnią soli i wiele innych, które z pewnością nie umkną Waszej uwadze i o których dowiecie się odwiedzając Śmietanówkę.

Dla mniej aktywnych oferujemy ciekawy wachlarz gier i zabaw, a na półkach wiele ciekawych książek. Te atrakcje umilą dni i wieczory spędzane w domu czy na tarasie z widokiem na piękną okolicę.

Każdy, kto tu przyjedzie, będzie mógł nie tylko odpocząć, ale także poznać piękno beskidzkiej przyrody, spędzić czas w towarzystwie mieszkańców, poznać historię okolicy, posmakować lokalnej kuchni i tradycji. Nasze gospodarstwo jest przyjazne środowisku i dobrym ludziom, gwarantuje bardzo dobre warunki do spokojnego i zdrowego wypoczynku.

Reklama
%d blogerów lubi to: